Maandag

01:00 - 05:00 4EverRadio Non Stop

05:00 - 07:00 Nonstop BreakfastClub

07:00 - 09:00 Roy is los - Roy Scheerman

09:00 - 10:00 Jacobs in de Ochtend - Tom Jacobs

10:00 - 12:00 4EverRadio Non Stop

12:00 - 13:00 LunchBreak - Patrick Jacobs

13:00 - 14:00 Grand Cafe Rene - Rene Van Elst

14:00 - 16:00 4EverRadio Non Stop

16:00 - 18:00 Wegwijzer - Corne Wolfs

18:00 - 19:00 Middle of the road show - Hans de Knegt

19:00 - 21:00 Herrie met Ferry - Ferry Boer

21:00 - 23:00 Oldies Disco party - Ronald de Gier

23:00 - 00:00 4EverRadio Non Stop

Woensdag

00:00 -05:00 4EverRadio NonStop

05:00 - 07:00 Nonstop Breakfastclub

07:00 - 09:00 Roy is los - Roy Scheerman

09:00 - 10:00 Jacobs in de Ochtend - Tom Jacobs

10:00 - 12:00 4EverRadio Non Stop

12:00 - 13:00 LunchBreak - Patrick Jacobs

13:00 - 14:00 Grand Cafe Rene - Rene Van Elst

14:00 - 16:00 Rob op Woensdag - Rob Achterkamp

16:00 - 18:00 Wegwijzer - Corne Wolfs

18:00 - 19:00 The Middle of the road show - Hans De Knegt

19:00 - 21:00 Woensdag Kapoensdag - Andre Kapoen

21:00 - 22:00 Dynamite Soul - Non Stop

22:00 - 00:00 4EverRadio NonStop

Vrijdag

00:00 - 05:00 4EverRadio NonStop

05:00 - 07:00 NonStop breakfastClub

07:00 - 09:00 Roy is Los - Roy Scheerman

09:00 - 10:00 Jacobs in de Ochtend - Tom Jacobs

10:00 - 12:00 4EverRadio NonStop

12:00 - 13:00 LunchBreak - Patrick Jacobs

13:00 - 14:00 Grand Cafe Rene - Rene Van Elst

14:00 - 16:00 4EverRadio NonStop

16:00 - 18:00 Wegwijzer - Corne Wolfs

18:00 - 19:00 The Middle of the road show - Hans de Knegt

19:00 - 21:00 Sjaak Slaat Door - Sjaak Leijting

21:00 - 22:00 DanceClassics Nonstop

22:00 - 23:00 Dans Cafe - Frits De Jong

23:00 - 00:00 90s forevermix - Dj Kicken

00:00 - 01:00 Weekend Vitamines Mix - diverse Dj"s

Dinsdag

00:00 - 05:00 4EverRadio Nonstop

05:00 - 07:00 NonStop BreakfastClub

07:00 - 09:00 Roy is los - Roy Scheerman

09:00 - 10:00 Jacobs in de Ochtend - Tom Jacobs

10:00 - 12:00 4EverRadio Non Stop

12:00 - 13:00 LunchBreak - Patrick Jacobs

13:00 - 14:00 Grand Cafe Rene - Rene Van Elst

14:00 - 16:00 4EverRadio Non Stop

16:00 - 18:00 Wegwijzer - Corne Wolfs

18:00 - 19:00 Middle of the road show - Hans de Knegt

19:00 - 21:00 Huis tuin en keuken show - Mike Morris

21:00 - 23:00 Oldies Disco party - Ronald de Gier

23:00 - 00:00 4EverRadio Non Stop

Donderdag

00:00 -05:00 4EverRadio NonStop

05:00 - 07:00 NonStop BreakfastClub

07:00 - 09:00 Roy is los - Roy Scheerman

09:00 - 10:00 Jacobs in de Ochtend - Tom Jacobs

10:00 - 12:00 4EverRadio NonStop

12:00 - 13:00 LunchBreak - Patrick Jacobs

13:00 - 14:00 Grand Cafe Rene - Rene Van Elst

14:00 - 16:00 4EverRadio NonStop

16:00 - 18:00 Wegwijzer - Corne Wolfs

18:00 - 19:00 Middle of the road show - Hans de Knegt

19:00 - 20:00 RadioShow met Ramon & Mathieu

20:00 - 22:00 De Vintage 40 - Erik Muis

22:00 - 00:00 4EverRadio NonStop

Zaterdag

00:00 - 07:00 4EverRadio NonStop

07:00 - 08:00 NonStop BreakfastClub

08:00 - 10:00 BreakfastClub - Roy Scheerman

10:00 - 11:00 Born to be wild show - William Born

11:00 - 12:00 Koffie met Ferry - Ferry Boer

12:00 - 13:00 Going Back To my Roots - Andre Kapoen

13:00 - 16:00 Top 40 Retro - Corne Wolfs

16:00 - 18:00 Disco dance Top 25 - Sjaak Leijting

18:00 - 20:00 Disco & Italo Show - Roy Scheerman

20:00 - 21:00 4EverRadio Mix - Roel Van Dijk

21:00 - 22:00 In The Mix - Dj Thierry / Stevie Dee

22:00 - 00:00 Turn up the bass EuroDance Revanche

Zondag

00:00 - 01:00 Dj trancelover - 4Everradio Trance Mix

01:00 - 03:00 4Ever Extended - 12"inch

03:00 - 07:00 4EverRadio NonStop

07:00 - 09:00 NonStop BreakfastClub

09:00 - 10:00 Goodmorning sunday - Simone Duineveld

10:00 - 12:00 Jaren 70 - Geerhard Hannink

12:00 - 14:00 De Gouwe Ouwe Show - Johan De Graaf

14:00 - 16:00 Tipparade van Toen - Fred Zondag

16:00 - 18:00 Club remember 80s - Tim Nieuwenhuis

18:00 - 22:00 Classics met Patrick en Henri

22:00 - 01:00 R & B Experience - Mark Flanagan